Ford do wypożyczenia w iPanek

Ford to jedna z najpopularniejszych marek samochodów, która oferuje auta osobowe, dostawcze, sportowe i ciężarowe. Marka cieszy się dużym uznaniem osób, które poszukują funkcjonalnego samochodu na każdą trasę. Jeżeli jesteś miłośnikiem samochodów Ford i chcesz przetestować któryś z nowoczesnych modeli, zapoznaj się z ofertą firmy Panek i postaw na wynajem samochodu na określony czas.

Dlaczego warto postawić na samochód Ford do wypożyczenia?

 

Marka Ford może pochwalić się legendarnymi modelami, które zasłynęły w historii motoryzacji. Producent w dalszym ciągu produkuje unowocześnione wersje i nowe modele samochodów, kierując się oczekiwaniami i wymaganiami klientów. Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą samochodów Ford do wypożyczenia, sprawdź dostępne pojazdy firmy Panek. Flota samochodów, które można wynająć, jest bardzo szeroka, a dostęp do modeli gotowych do jazdy znajdziesz, logując się na aplikacji mobilnej.

 

W ramach współpracy z firmą Panek możesz skorzystać z nowoczesnych modeli samochodów Ford, takich, jak:

  • Ford Puma: crossover klasy subkompaktowej wersji produkowanej od 2019 roku. Jest to praktyczne autko, idealne zarówno na dłuższe trasy, jak i jazdę po mieście;
  • Ford Kuga: to propozycja dla poszukujących większych, rodzinnych samochodów typu SUV. Ford Kuga to auto przestronne i bezpieczne, bardzo często wybierane przez rodziny z dziećmi.

 

Oferta firmy Panek samochodów dedykowana jest zarówno przedsiębiorcom, jak i osobom fizycznym. Warunki wynajmu są bardzo proste i korzystne, niezależnie od okresu użytkowania samochodu.

 

Samochody Ford do wypożyczenia – sam decydujesz, jak korzystasz

 

Samochody Ford do wypożyczenia dostępne są dla wszystkich osób, ceniących sobie tę markę motoryzacyjną. W iPanek możesz wynająć samochód na weekend lub tygodniowy urlop. Wynajem samochodów w wypożyczalni Panek to świetna opcja dla osób, którym zależy na sprawnym  dobrze wyposażonym samochodzie wynajętym na atrakcyjnych warunkach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 + dwa =